O nas

O nas

 

OGRODY SMAKÓW,
OGRODY NATURY!

Szukasz naturalnego, zdrowego orzeźwienia,
a jednocześnie wyjątkowego smaku?
Wszystko to znajdziesz w Ogrodach Natury.
Spaceruj po nich razem z nami!
Wystarczy sięgnąć po jedną ze szklanych butelek naszych soków, by rozkoszować się tym, co najlepsze w warzywach i owocach! 

Ogrody Natury to nie tylko nazwa naszych produktów - to także nasza filozofia i kraina, do której chcemy Cię zabierać z każdym łykiem.

Każda butelka to podróż do świata owoców i warzyw, ich niezastąpionych zapachów i niesamowitych smaków. To nasz ukłon w stronę Natury, która niezmiennie nas inspiruje.

Sady, grządki i ogrody dostarczają nam najwyższej jakości składników, które z szacunkiem poddajemy procesom przetwarzania. Receptura naszych soków uwzględnia najnowszą wiedzę z zakresu zdrowego odżywania i korzystnego wpływu roślin na ludzki organizm.

W każdej kropli Ogrodów Natury znajdziecie więc tylko naturalny smak, który jest apetycznym sposobem na dostarczenie cennych, łatwo przyswajalnych witamin, a także składników odżywczych i bioaktywnych. Z Natury oraz jej owoców i warzyw bierzemy to, co najpyszniejsze i najlepsze dla naszego zdrowia oraz samopoczucia.

Warto zwrócić uwagę na napis "NFC" umieszczony na butelkach. Oznacza, że te konkretne smaki Ogrodów Natury zostały wytworzone na bazie mętnych soków bezpośrednich z jabłek lub z owoców cytrusowych (NFC to z ang. Not From Concentrate = nie z koncentratu). Soki te nie są dosładzane, a więc mają cukry tylko naturalnie występujące w owocach. To zdrowa i pysznie niskokaloryczna przyjemność.

Nowoczesna technologia uzyskiwania soku jabłkowego NFC gwarantuje, że jego najbardziej wartościowe składniki takie jak witaminy i polifenole nie są utlenione. To właśnie dlatego sok nie brunatnieje, zachowując jasną barwę i aromat, przywołujący w myślach spacer po sadzie pełnym owoców.

Zapraszamy na spacer po krainie smaków! Do zobaczenia w Ogrodach Natury!

Według badań tylko niewielki procent naszego społeczeństwa spożywa zalecanych 5 porcji owoców i warzyw dziennie. Jedną z tych porcji może być butelka Ogrodów Natury. Pij nasze soki dla zdrowia i naturalnego orzeźwienia.

produkty